Bize ulaşın : +90 212 659 03 25

Hakkımızda


Firmamızın ana faaliyet konusu Horeca(Hotels, Restaurants, Caterings) sektörüne yönelik Endüstriyel Mutfak Servis Ekipmanları , Sofra Takımları , Mutfak Gereçleri , Züccaciye ve Ev Dekorasyonuna yönelik melamin tepsilerin üretimidir.

hak_kapak
kirilmaztabak

Üretimini 1100 m2’lik kapalı alan üzerinde gerçekleştiren GMB NAZEN ; mevcut makine teçhizat ve donanım ve arge faaliyetleri ile atıl kapasitesini minimize ederek ve yıllık 400 ton hammadde transformasyonu ve işleme kapasitesine ulaşmayı başarmıştır.
İşletmemiz tüm süreçlerini Iso 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve Iso:22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile dizayn ve standardize ederek uzman kadrosuyla süreç akışkanlığını maksimize ederek sizlere en iyiyi en güzelini en az maliyetle sunabilmeyi ilke edinmiştir.
Global pazarlarda gerek kalite ve estetik gerekse sağladığı güven ile bugün GMB NAZEN ufkunu herzaman sizlerin fayda değer beklentilerinizin üzerine taşımak olarak belirlemiştir.
Bizler sizlere estetizmin öncüsü olarak maliyetlerinizi minimize etmenizin yollarını açıyoruz. Sizlerin bu yolda yürürkenki memnuniyetiniz bizim temel ilkemiz asli amacımızdır.
Stratejilerimizin; Pazara uygunluk, arzımızı global taleplere göre yönlendirmek, ihtiyaçlara göre tasarım, estetik yaşam sunmak , ve maliyet kalite ilişkisindeki optimum beklentilerinize karşılık vermek olması, sizlere ve sözümüze olan bağlılığımızın teminatıdır.
Uzman kadromuz Arge çalışmalarının etkin bir şekilde yapılması ve tüm süreçlerin sürekli geliştirilen bir üretimde takdir edersinizki amaç, sizlere sunduğumuz son ürün ve hizmette  değer yaratmak ve global pazarın memnuniyetinin herzaman daha iyisini kazanmaktır.

Kırılmaz(Termoset) Tabaklar Lamine Servis Tepsiler Melamin Tepsiler Açık Büfe Ekipmanları
Yemek Tabakları Dikdörtgen Lamine Tepsiler Desenli Melamin Tepsiler Teşhir Sosluk 1
Servis Tabakları Yuvarlak Lamine Tepsiler Renkli Melamin Tepsiler Teşhir Sosluk 2
Meze Tabakları Kaymaz Özellikli Dikdörtgen Lamine Tepsiler Renkli Desenli Melamin Tepsiler Teşhir Square 1
Kayık Tabakları Kaymaz Özellikli Yuvarlak Lamine Tepsiler Lüks Dekoratif Salon Tepsileri Teşhir Square 2
Salata Kaseleri Özel Kreasyon Tepsiler Soğuk Meze Küveti 1
Çorba Kaseleri ve Diğer Servis Ekip. Soğuk Meze Küveti 2
Teşhir Yuvarlak 3 Bölmeli
Teşhir Kahvaltı

Endüstriyel Mutfak Servis Ekipmanları

Termoset Tabakların Ana Özellikleri;

Kırılmaz özellikte olması

İşletmelerinizin maliyetlerini minimize etmesi

Termoset malzemeden üretilmesi

Çizilmeye karşı dayanıklı olması

Sağlıklı, antibakteriyel ve hijyenik olması

Ürünlerimiz Iso 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve Iso 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi dahilinde fabrikamızda tüm süreçler ve prosesler standartları dahilinde üretilmektedir.

EU NO 10/2011 kodlu Avrupa Birliği Direktiflerinde Yer alan “Gıda ile Temas Eden Ürünler”in test ve standartlarını sağlamaktadır.