Kırılmaz Tabak

Kırılmaz Tabak (Termoset Tabak) Özellikleri

Mutfağınızda güvenle kullanabileceğiniz termoset tabak kırılmaz özelliğinin yanı sıra birçok avantaj sunar. Geniş renk seçeneği ve makul fiyat garantisi sağlayan termoset tabak kırılmaz özelliği ile uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Memnuniyetle uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünümüzün özellikleri;

  • Kırılmaya ve çizilmeye dayanıklı: Termoset tabak porselen, cam, seramik ve melamin gibi türlere göre daha dayanıklıdır. Kolay kolay çizilme ya da kırılma riski taşımaz. Mutfağınızda kullanabileceğiniz en uzun ömürlü ürün seçeneğidir. Bunun yanı sıra kırılmaz tabak size çeşitli renk ve model seçenekleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunar.
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir: Termoset tabak Uluslararası standartlara göre +85°C’lik bulaşık makinesi ısısına ve soğuk kurutma havasına uygunluğu test edilmiştir. En önemli özelliği ise yıkama esnasında maruz kalacağı deterjanların içerdiği alkalin ve PH1 10 gibi son derece güçlü kimyasal maddelere karşı dirençli olmakla birlikte, hiçbir hasara uğramamasıdır.
  • Sararma yapmaz: Zaman içerisinde hiçbir şekilde sararma yapmamaktadır. Kırılmaz tabak yıllar sonra bile ilk günkü rengini ve şeklini koruma özelliğine sahiptir.

Endüstriyel mutfak sektöründe öncü olarak liderlik kazanmış firmamız ‘’GMB’’ sizlere kalite ve güvenle termoset tabak üretimi gerçekleştirir.